Bede Balázs 2

Lánchíd FC

A Lánchíd FC meccseiről, és egyéb történéseiről írok.

Friss topikok

• magyarfutball.hu: Továbbra is várjuk a segítséget a csapat adatlapján: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 A követk... (2012.04.13. 12:20) Visszatérés egy év után
  • magyarfutball.hu: Hello Tudnál segíteni a hiányzó adatok kitöltésében itt: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 (2010.10.29. 12:29) Ötödik forduló

Ötödik forduló

2010.10.27. 18:56 hahaha999

Lánchíd FC- Grafito SC 1-1 (0-0)

Sajnos ezen a meccsen is csere nélkül állt ki a csapat.Jól játszottunk, jó iraműú mérkőzés volt, de az első félidőben csak helyzetekig jutottak a csapatok.

A második félidőben jobban nyomtunk, így veszélyes kontrákkal jött az ellenfél.A 80. percben Szabó Gábor  lőtt egy gólt, majd egy kapushiba miatt egyenlített az  ellenfél.Az eredmény nem változott a lefújásig, így 1 pontot szerzett a csapat.