Bede Balázs 2

Lánchíd FC

A Lánchíd FC meccseiről, és egyéb történéseiről írok.

Friss topikok

• magyarfutball.hu: Továbbra is várjuk a segítséget a csapat adatlapján: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 A követk... (2012.04.13. 12:20) Visszatérés egy év után
  • magyarfutball.hu: Hello Tudnál segíteni a hiányzó adatok kitöltésében itt: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 (2010.10.29. 12:29) Ötödik forduló

16. forduló Lánchíd FC - ABE-Darazsak

2011.03.22. 22:03 hahaha999

Az első tavaszi meccsre egész szép létszámmal jelent meg a csapat.A tavalyi tavaszi meccsekből kiindulva a jó kezdésben bíztunk, a rosszul sikerült őszi szezon után.

Az összeállítás:

Vargadi T. - Laczkó P.,Méhes Á.,Kasik A.,Vígh P.(Csuhai L. 46') - Dede B., Faragó Z., Kiss B., Laczkó M. (Gál B. 46') -Budai G.(Szabó G. 70'), Éva Z.

A csapat jól kezdte a játékot, mentek a passzok,nem engedtük az ellenfelet játszani, jól kikapcsoltuk a játékból az irányító játékosokat.A fölényünk góllá érett a 27. percben Balázs találta el jól a labdát. Sok helyzetünk maradt ki, és a félidő végére átvette a kezdeményezést az ABE-Darazsak.Jól jött a szünet a csapatnak.

A második félidőben cseréltünk kettőt, voltak helyzetek mindkét oldalon, de újra mi találtunk be Budai Gergő révén.Ekkor már jobban nyomott az ellenfél, aztán egy közeli szabadrúgás után Dede Balázs kezezése miatt 11est ítélt a bíró, amit higgadtan a kapu bal oldalában vágott Karakas Attila. Az utolsó 15 percben már inkább a Darazsak nyomtak jobban, mi inkább védekeztünk. (Bár volt olyan szituáció amikor a 4 védőből kettő az ellenfél térfelén csatárt játszva fent maradt, így okozva egy kis izgalmat a többieknek.