Bede Balázs 2

Lánchíd FC

A Lánchíd FC meccseiről, és egyéb történéseiről írok.

Friss topikok

• magyarfutball.hu: Továbbra is várjuk a segítséget a csapat adatlapján: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 A követk... (2012.04.13. 12:20) Visszatérés egy év után
  • magyarfutball.hu: Hello Tudnál segíteni a hiányzó adatok kitöltésében itt: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 (2010.10.29. 12:29) Ötödik forduló

Harmadik forduló

2010.09.19. 21:05 hahaha999

ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT - LÁNCHÍD FC 5-3 (3-3)

Sajnos ezen a meccsen a csapat csere nélkül állt ki, egy futós, fiatalokból álló csapat ellen. A kezdésre csak 10en voltunk, mivel Vígh Peti sérülés miatt, csak néző szeretett volna lenni,de végül beállt a csapatba.

Rosszul kezdődött a meccs, gyorsan vezetést szerzett az ellenfél, egy egyéni hibából létszámfölénybe kerültek a jobb oldalunkon, és alkalmi kapusunk nem tudta védeni a lövést. Az ellenfél gyors iramot diktált, és szerzett még 1 gólt a nedves füvön megpattant lövésből. Az első 20 percben alig jutottunk el az ellenfél védőharmadába, így Marci egy távoli (kb 30mes) lövéssel vette be a kaput, a kapus fel sem ugrott. Nem sokkal később Balázs is kedvet kapott és megeresztett egy távoli lövést, és az szintén gól lett.Ekkor a kint lévő szurkolók a kapus cseréjét követelték....:D Nagy volt a mezőnyjáték, a döntetlen eredmény miatt mindkét csapat játéka felélénkült. A 41. percben az ellenfél 11 pontjának vonalában baloldali bedobást végzett el Dede Balázs Marci felé, aki a kapu elé rúgta be a labdát, és az ott álló Vargadi Tamás kb 4mről a kapuba jutatta a labdát. Sajnos a félidő vége előtt egalizált az ellenfél.

A második félidőben meglátszott a csapaton, hogy már fáradt.Az ESMTK a félidő elején tudott frissíteni, mi sajnos nem. Helyzeteket nem nagyon alakítottunk ki, eléggé kifutottuk magunkat, Lóri is megsérült egy csúnya belépőnél......Így sajnos kaptunk  még 2 gólt, de ezekre nem tudtunk válaszolni.A kondición van még mit javítani....

A meccs jegyzőkönyve végre pontos 3ból 1 nem is rossz a bíró uraktól....