Bede Balázs 2

Lánchíd FC

A Lánchíd FC meccseiről, és egyéb történéseiről írok.

Friss topikok

• magyarfutball.hu: Továbbra is várjuk a segítséget a csapat adatlapján: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 A követk... (2012.04.13. 12:20) Visszatérés egy év után
  • magyarfutball.hu: Hello Tudnál segíteni a hiányzó adatok kitöltésében itt: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 (2010.10.29. 12:29) Ötödik forduló

Első (harmadik) forduló 2012.03.25 Lánchíd FC - Róna SC 5 - 1 (3 - 0)

2012.03.26. 19:53 hahaha999

Két hetes késéssel indult el a bajnokság, ám csapatunk 20 nevezett játékossal vág neki a szezonnak.

Az első mérközésünket március 25-én 11 órakor verőfényes napsütésben kezdtük a Róna SC ellen. Az első félidő elején még tapogatózott a két csapat.Sajnos Csuhai Lóri a 15 percben megsérült egy önfeláldozó mentés következtében, így cserére kényszerültünk. A cserét követően Lippai Krisztián jól vett át egy labdát a védők mögött és a kapuba juttatta a játékszert. A második gólra sem kellett sokat várni, hiszen a 30 percben Demecs Gergő is mattolta a kapust. A szünet előtt jött a kivégzés, hiszen egy szögletből kitett labdát Katona Zsolt 25-30 méterről bombázott a kapuba.

A második félidőben az volt a kérdés mekkora lesz a különbség a két csapat között. A Róna SC a 65 percben szépített, de a második félidő végén újra aktivizálta magát a csapat, Először Demecs gergő kapott egy remek labdát Lippai Krisztiántól, amit a földre lefejelve jutattot a hálóba. Később pedig Kasik András remek passzát váltotta gólra Éva Zoltán a kapust átemelve. Így egy remek kezdéssel indul neki a Lánchíd Fc a tavaszi szezonnak.