Bede Balázs 2

Lánchíd FC

A Lánchíd FC meccseiről, és egyéb történéseiről írok.

Friss topikok

• magyarfutball.hu: Továbbra is várjuk a segítséget a csapat adatlapján: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 A követk... (2012.04.13. 12:20) Visszatérés egy év után
  • magyarfutball.hu: Hello Tudnál segíteni a hiányzó adatok kitöltésében itt: www.magyarfutball.hu/hu/csapat/1007 (2010.10.29. 12:29) Ötödik forduló

17. forduló MFC-Favorit SE - Lánchíd FC 6-1 (3-1)

2011.03.26. 22:44 hahaha999

A szombat ebéd utáni hangulatban készülődött a csapat.

Vargadi T. - Laczkó P.,Méhes Á.,Kasik A.,Csuhai L.  - Tóth M.(Vígh P. 46'), Dede B., Kiss B., Laczkó M. -Budai G., Éva Z.

Ez sajnos meg is látszott a csapat teljesítményén, nagyon nehézkesen játszottunk.Nem volt mozgás, lendület a csapatban, a fiatalokkal felálló ellenfél pedig a saját játékát játszotta.

A huszadik percben egy jól eltalált lövés után szerzett vezetést a Favorit, majd egy hosszúra eltekert labda jutott túl a gólvonalon, aztán egy szabadrúgásból szépítettünk, de nem sokáig örülhettünk ennek, mert egy kapusról kipattanó labdát az ellenfél játékosa könnyen a kapuba passzolt. Félidő végére javult a játékunk, de ezt nem sikerült gólra váltani.

A második félidőt is inkább a saját térfelünkön töltöttük,sokat védekeztünk, nagyon elfáradt a csapat, így a 60 percben újabb gólt kaptunk, majd még kettőt a meccs végéig.

Jellemző, hogy Lóri mentett egy nagyon a gólvonalról miután a kapust átemelték, de a labdát visszatették azonnal középre, és az üresen álló játékos könnyen eltekerte a hosszúba a labdát.

Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, és a következő meccsre nagyobb hittel, kedvvel kell kimenni.